O firmie 2018-10-08T15:18:47+00:00

O firmie

Uroczyste posadzenie pierwszego krzewu borówki amerykańskiej odbyło się w roku 1999. Od tego czasu, każdego dnia dokładamy starań aby wszystkie owoce pochodzące z naszych plantacji sadowniczych były najwyższej jakości. Zatrudniamy ludzi z pasją, dla których jednym z głównych celów, jest dostarczanie w pełni zdrowych produktów, takich, jakie sami by chcieli jeść.

Nasza misja

Każdego dnia troszczymy się o potrzeby Twoje i Twoich bliskich.W pełni naturalne produkty wyznaczają kierunek naszego rozwoju, a uczciwe podejście do Klienta, do pracowników i partnerów biznesowych mają być potwierdzeniem dostarczenia najlepszej jakości produktów na rynku. Atmosfera wzajemnej współpracy i życzliwości pomaga nam na co dzień w realizacji powierzonych zadań.

Sok przecierowy Lifeberry

 Czy wiecie że: stosowanie zdrowego trybu życia oraz odpowiednia dieta wspierana spożywaniem soków przecierowych lifeberry może mieć olbrzymi wpływ na obniżenie cholesterolu, poprawienie wzroku, oczyszczenie organizmu z toksyn. Soki przecierowe lifeberry zawierają substancje, które uzupełnią niedobór witamin i wzmocnią układ odpornościowy. Nie, to nie mityczny eliksir życia. To… Lifeberry. Możecie pomyśleć: to przecież najzwyklejsze w świecie owoce ? Nie do końca – kryją w sobie niezwykłe właściwości, które mają zbawienny wpływ na Twoje zdrowie. To między innymi antocyjany, antyoksydanty, kwas foliowy, kwas egalowy, błonnik pokarmowy czy flawonoidy. Każdy z nich jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu! Tworząc soki Lifeberry, wyciskamy z owoców to, co najlepsze.

Soki przecierowe Lifeberry to soki przecierowe bez dodatku cukrów, słodzików czy polepszaczy smaków. Od znanych już na rynku soków tłoczonych soki przecierowe Lifeberry odróżnia to, że wykorzystujemy cały owoc wraz ze wszystkimi płynącymi z niego dobrodziejstwami wykorzystujemy zarówno miąższ, jak i skórkę.

Nie Musicie się nad tym zastanawiać – odpowiedź już przygotowaliśmy,
dlatego oferujemy Wam Lifeberry „ Z natury najzdrowsze ”.

DOSTARCZ ORGANIZMOWI NIEZBĘDNYCH 6 SKŁADNIKÓW!


  1. Antocyjany – zapobiegają rozwojom nowotworów oraz chorobom serca
  2. Antyoksydanty – wpływają na cały organizm ochraniając układ krwionośny przed stresem
  3. Kwas foliowy – wpływa na prawidłowy rozwój płodu a także chroni przed rakiem macicy
  4. Flawonoidy – poprawiają pamięć jak i zdolność do kojarzenia oraz myślenia
  5. Kwas egalowy – przeciwdziała rozwojowi nowotworom wątroby, płuc i krtani
  6. Błonnik pokarmowy – pomaga w walce z otyłością i oczyszcza organizm od metali ciężkich