Zdrowe soki 2018-09-11T17:37:02+00:00

Zdrowe soki

Lifeberry korzystnie wpłynie na twój organizm poprawiając pamięć i wzrok

Borówka

Lifeberry sok z borówki amerykańskiej tłoczony jest z wyselekcjonowanych owoców. Jest jedynym sokiem, który posiada tak wysoką zawartość cennych antocyjanów. Nie zawiera glutenu. Nie zawiera alergenów. Według Hofeckera, u osób po siedemdziesiątym roku życia wytrzymałość organizmu spada mniej więcej o połowę i może także wynikać z niedoboru substancji odżywczych. W pewnym stopniu jest ono podobne do tzw, zmęczenia wiosennego. Należy wówczas dostarczyć organizmowi niezbędnych składników pokarmowych, zawartych m.in. w soku oraz dżemie borówkowym. W czasie II wojny światowej brytyjscy piloci z Royal Air Force jedli borówkę w celu poprawy widzenia w nocy.

Agrest

Agrest jest źródłem pektyn, które „wyłapują” cząsteczki cholesterolu i obniżają jego poziom we krwi. Zawiera także potas zmniejszający ciśnienie tętnicze oraz rutynę uszczelniającą naczynia krwionośne. Zapobiega więc miażdżycy i chorobom serca. Agrest to spora porcja magnezu oraz witamin z grupy B, które wspomagają układ nerwowy. Poprawiają też pamięć i koncentrację, łagodzą objawy stresu. Sok wyciśnięty z surowych owoców i wypijany po 2 szklanki dziennie to świetny sposób na zdrowe stawy. Owoce zawierają substancje o działaniu przeciwzapalnym, które łagodzą objawy zwyrodnienia stawów. Wyróżniają się też właściwościami moczopędnymi, dzięki temu pomagają usuwać z organizmu nadmiar kwasu moczowego. To zapobiega silnym bólom przy dnie moczanowej.

Malina

Działają przeciwgorączkowo, jednocześnie przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie, obniżają ciśnienie krwi, zmniejszają biegunkę, a witaminy w niej zawarte wspomagają układ odpornościowy.

Czarna porzeczka

Sok z czarnych porzeczek wspomaga leczenie migreny, problemów żołądkowo-jelitowych czy ogólnego wyczerpania organizmu. Pomocniczo przy niedokrwistości, przyzębicy, skazie krwotocznej, zaćmie, złej krzepliwość krwi, wypadaniu włosów i zębów, a nawet zapaleniu gruczołu krokowego

Truskawka

Ponadto zawiera witaminy z grupy B, w tym witaminę B1 i B2 oraz witaminę PP,  która m.in. utrzymuje skórę w dobrej kondycji, zapewnia prawidłowe funkcjonowanie nerwów i przewodu pokarmowego. W truskawkach znajdziemy również bogactwo soli organicznych, wpływających na poprawę przemiany materii i pektyn, które oczyszczają jelita z resztek pokarmu i korzystnie wpływają na naturalną florę bakteryjną. Zawarty w truskawkach wapń i fosfor wzmacniają kości i zęby oraz poprawiają pracę mięśni, a w połączeniu z magnezem odkwaszają organizm. Ze względu na wysoką zawartość żelaza są również ważnym składnikiem kobiecej diety. Chronią przed anemią, wzmacniają organizm, wpływają korzystnie na cerę i włosy.

Regularne picie naturalnego soku borówkowego lifeberry korzystnie wpłynie na twój organizm poprawiając pamięć i wzrok.

10 ARGUMENTÓW DLACZEGO SOKI LIFEBERRY WARTO PIĆ?

 1. Soki Lifeberry powstały z całych owoców, sok + miąższ + skórka = sok przecierowy Lifeberry
 2. Są to soki z owoców jagodowych o właściwościach zdrowotnych.
 3. Zawierają witaminy występujące w owocach, które są łatwo przyswajalne przez organizm człowieka.
 4. Zawierają bardzo dużo antocyjanów, które chronią wzrok.
 5. Zawierają wysoką zawartość błonnika, najwyższą spośród dostępnych soków na rynku.
 6. W gorące dni można zrobić kompot owocowy lub napój orzeźwiający z owoców jagodowych dodając wody i kostki lodu a w chłodne dni możesz dodać do gorącej herbaty poprawiając jej smak dostarczając do organizmu wiele witamin.
 7. Obniżają poziom złego cholesterolu.
 8. Oczyszczają organizm z toksyn i wolnych rodników
 9. Soki można rozcieńczać wodą zachowując aromat i smak owoców.
 10. Posiadają naturalny smak świeżych owoców.

Dlaczego soki przecierowe Lifeberry są wartościowe i czym się różnią  od soków tłoczonych?

Wszystkie owoce składają się z wody i części stałych czyli miąższu i skórki.
Soki tłoczone powstają poprzez wyciśnięcie z owocu wody, natomiast części stałe jak miąższ i skórka zostają zutylizowane.
Soki przecierowe powstają poprzez przetarcie całego owocu wraz z miąższem, skórką i wodą. Najwięcej witamin jest w skórce i miąższu owocu. Dlatego soki przecierowe Lifeberry są wartościowe.

Jeśli porównasz :
-wartości odżywcze soków lifeberry z innymi sokami o tym samym smaku
-zawartość błonnika
– zawartość witamin
-zawartość antocyjanów
to się przekonasz, że soki Lifeberry są wartościowe.
Pamiętaj, że soki Lifeberry można rozcieńczyć wodą, w zależności od gustu.

DOSTARCZ ORGANIZMOWI NIEZBĘDNYCH 6 SKŁADNIKÓW!

 1. Antocyjany – zapobiegają rozwojom nowotworów oraz chorobom serca
 2. Antyoksydanty – wpływają na cały organizm ochraniając układ krwionośny przed stresem
 3. Kwas foliowy – wpływa na prawidłowy rozwój płodu a także chroni przed rakiem macicy
 4. Flawonoidy – poprawiają pamięć jak i zdolność do kojarzenia oraz myślenia
 5. Kwas egalowy – przeciwdziała rozwojowi nowotworom wątroby, płuc i krtani
 6. Błonnik pokarmowy – pomaga w walce z otyłością i oczyszcza organizm od metali ciężkich