Tradycja

Tradycja Lifeberry

Uroczyste posadzenie pierwszego krzewu borówki amerykańskiej odbyło się w roku 1999. Od tego czasu, każdego dnia dokładamy starań aby wszystkie owoce pochodzące z naszych plantacji sadowniczych były najwyższej jakości. Zatrudniamy ludzi z pasją, dla których jednym z głównych celów, jest dostarczanie w pełni zdrowych produktów, takich, jakie sami by chcieli jeść.

 

Zaufanie

Zaufanie Lifeberry

Chcemy i budzimy zaufanie, korzystamy z najlepszej jakości owoców a Nasz produkt ostateczny to 100 % natury. Nie ma żadnych barier czy przeciwskazań dla jakiejkolwiek grupy wiekowej aby nie spożywać Naszych produktów. Powołując się na opinię specjalistów i lekarzy wiemy że spożywanie owoców ma dla naszego organizmu kluczową rolę, wielokrotnie są dla nas cennym dodatkiem podczas infekcji i chorób, zawarte w Naszych produktach witaminy i związki mineralne wspierają nasz organizm podczas długotrwałego leczenia. Budzimy zaufanie naszych konsumentów albowiem Nasz produkt w żaden możliwy sposób nie zawiera dodatków takich jak barwniki, aromaty, cukier itp.

 

Technologia

Technologia Lifeberry

Dysponujemy nowatorską i opatentowaną metodą przetwarzania owoców z których produkowane są Nasze soki przecierowe w taki sposób aby bez nie naturalnej ingerencji zamienić owoc w nasz sok przecierowy. Robimy to tak aby podczas produkcji do finalnego produktu nie dostały się substancje pochodzenia zewnętrznego które mogły by zmienić smak, konsystencję czy aromat a zwłaszcza powodowały by że nie moglibyśmy pisać 100 % natury. Pamiętając że wielu producentów pozwala sobie na w/w opis z tym że w rzeczywistości analizując skład mamy świadomość że owe 100 % to tak naprawdę jedynie chwyt marketingowy. Dużo czasu spędziliśmy nad opracowaniem metody która jest dziś Naszą chlubą i daje możliwości produkcji jedynych na rynku 100 % naturalnych soków przecierowych.

 

Przyszłość

Przyszłość Lifeberry

Poza rozszerzeniem Naszej produkcji i dostępności produktu kluczowe na Nas jest prowadzenie świadomej edukacji Naszych konsumentów. Pragniemy uświadamiać coraz szerszej grupie odbiorców różnice wynikające ze spożywania produktów naturalnych i ekologicznych. Naszą misją jest pokazywania różnic pomiędzy tak szeroko nazwanymi sokami, chcemy uczulić na zapoznawanie się ze składem znajdującym się na etykietach produktów. Musimy wszyscy dołożyć wszelkich starań poprzez edukację aby decydując się na kupno soku czerpać z tego wszelkie możliwe korzyści takie jak : gwarancja jakości, pewność pochodzenia, walory smakowe i zdrowotne oraz wiele innych. Zapomnijmy choć na chwilkę o wszechobecnych kolorowych przekazach różnych produktów i skupmy się raz nad wymienionymi walorami a będziemy mieli pewność iż do produktów masowych już nie wrócimy i z uśmiechem na ustach oraz pewnością jakości będziemy mogli podać sobie Nasz produkt.

Z natury najzdrowsze...

Kontakt

  • Lifeberry | Facebook
  • Lifeberry | Youtube
  • Lifeberry | Instagram

CEO

Agnieszka Legucka

aga.l@lifeberry.pl

+48 603 492 291

Kierownik Biura

Patrycja Kępka

patrycja.kepka@lifeberry.pl

+48 730 017 815

Dyrektor Handlowy

Rafał Kowalski

rafal.kowalski@lifeberry.pl

+48 883 775 924

Głudna 29, 05-620 Błędów

NIP: 797-171-05-87

Nr konta:

21 9291 0001 0071 9191 3000 0010

Jesteś naszym

Gościem

CEO

Arkadiusz Legucki

info@lifeberry.pl

+48 602 600 911

Kierownik Produkcji

Mariusz Supera

mariusz.supera@lifeberry.pl

+48 730 017 815