Jabłko + Borówka + Banan + Czarna Porzeczka + Malina

 

Kompozycja smaku Jabłek, Borówki, Banana, Czarnej porzeczki i Maliny, to idealny dodatek do codziennej diety. Uzupełnij swój organizm w ważne dla niego witaminy i minerały. Zwiększ swoją odporność. Witaminy i minerały zawarte w jabłku i bananie są bogatym źródłem potasu, natomiast składniki mineralne wraz z witaminami zawarte w borówce mogą mieć pozytywne działanie na  Twój wzrok, zmniejszą ryzyko rozwoju nowotworu, Porzeczka dostarczy witaminę C, a także poprzez jej właściwości oczyści Twój organizm z toksyn, Malina wspomoże leczenie wszelkich infekcji i przeziębienia.

SKŁAD:

Jabłko 35 %

Banan 18 %

Borówka 18 %

Porzeczka 14 %

Malina 5 %

Jabłko + Rabarbar + Gruszka  + Truskawka + Malina

 

Wspaniała Bomba witaminowa sporządzona z Jabłka, Rabarbaru, Pietruszki, Truskawek i Malin! Jabłko wraz z zawartymi w nim minerałami i witaminami jest bogatym źródłem witaminy C, potasu i żelaza. Rabarbar zawiera rapontygeninę – związek hamujący rozwój komórek rakowych. Truskawka z Maliną kryją w sobie wysoką zawartość witaminy C, a także związki organiczne które działają bakteriobójczo. Gruszka wraz ze wszelkimi dobrodziejstwami zawartymi w swoim składzie może wspomagać trawienie, a także obniżać ciśnienie.

SKŁAD:

Jabłko 45 %

Rabarbar 20 %

Gruszka 20 %

Truskawka 10 %

Malina 5 %

Jabłko + Gruszka + Kiwi + Pietruszka + Mięta + Chlorella

 

Wyjątkowe i niepowtarzalne zestawienie smaków Jabłka, Gruszki, Kiwi, Pietruszki, Mięty i Chlorelli daje razem niesamowitą bombę witaminową! Jabłko zapewnia zastrzyk minerałów takich jak potas i żelazo. Gruszka i Kiwi poprzez zawarte w nich minerały i witaminy obniżą ciśnienie. Dodatkowo, Kiwi wraz z zawartymi w sobie drogocennymi składnikami obniża poziom „złego” cholesterolu we krwi, wspiera prawidłowe działanie układu krwionośnego. Pietruszka jest bogatym źródłem witaminy A, C, żelaza, magnezu i wapnia, dzięki czemu może pomóc w problemach z nerkami i anemią, a substancje zawarte w Mięcie wspierają układ trawienny, jak również działają orzeźwiająco. Chlorella jest algą mającą działanie detoksykujące.

SKŁAD:

Jabłko 43 %

Gruszka 21 %

Kiwi 19 %

Pietruszka 16,4 %

Mięta 0,5 %

Chlorella 0,1 %

Chia + Mango + Jabłko

 

To prawdziwie egzotyczna propozycja dla wielbicieli wyjątkowych połączeń smaku! Szlachetne jabłko w zestawieniu z tropikalnym mango i pełnymi wartości odżywczych nasionami chia to gwarancja niezapomnianych doznań smakowych. Witaminy i związki mineralne zawarte w soku sprawiają, że to prawdziwa skarbnica zdrowia. Chia bogata jest w nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3, które mają zbawienny wpływ na funkcjonowanie organizmu. Pyszne i soczyste mango, którego właściwości doceniono już 4 tysiące lat temu, sprawia, że sok dostarczy Ci zastrzyku witamin i minerałów. Jabłko, niezwykle ceniony w Polsce owoc, jest nazywane nie bez powodu owocem długowieczności. Sok Nuta Egzotyki to propozycja dla wszystkich fanów niezwykłego smaku oraz zdrowej diety! 

SKŁAD:

Jabłko 26 %

Mango 26 %

Chia 48 %

Chia + Borówka + Jabłko

 

Ten wyjątkowy sok wzbogacony o nasiona chia to niezwykła propozycja dla wszystkich zwolenników zdrowej diety i doskonałych połączeń smakowych. Borówka, która zaliczana jest do grupy superowoców, jest niezwykle bogata w witaminy, minerały oraz antocyjany. Dzięki temu jej wartości odżywcze są równie niezwykłe, jak jej walory smakowe! Nasiona chia, będące bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe omega 3, stanowią pożywny dodatek do codziennej diety. Jabłko, doceniane już od tysięcy lat, jest bogate w witaminy, związki odżywcze oraz błonnik, dlatego nie bez powodu - doradza się jego spożywanie wszystkim osobom, które chcą cieszyć się zdrowiem i długowiecznością. Połączenie tych trzech owoców to prawdziwa skarbnica witamin! 

SKŁAD:

Jabłko 26 %

Borówka 26 %

Chia 48 %

 

Kontakt

  • Lifeberry | Facebook
  • Lifeberry | Youtube
  • Lifeberry | Instagram

CEO

Agnieszka Legucka

aga.l@lifeberry.pl

+48 603 492 291

Kierownik Biura

Patrycja Kępka

patrycja.kepka@lifeberry.pl

+48 730 017 815

Dyrektor Handlowy

Rafał Kowalski

rafal.kowalski@lifeberry.pl

+48 883 775 924

Głudna 29, 05-620 Błędów

NIP: 797-171-05-87

Nr konta:

21 9291 0001 0071 9191 3000 0010

Jesteś naszym

Gościem

CEO

Arkadiusz Legucki

info@lifeberry.pl

+48 602 600 911

Kierownik Produkcji

Mariusz Supera

mariusz.supera@lifeberry.pl

+48 730 017 815